Ny kund

Magnus Ahlqvist
Nykundsansvarig
+46 708 27 42 22
magnus.ahlqwist@valentin.se

Magnus Tengby
VD
+46 708 40 99 65
magnus.tengby@valentin.se

Karriär

Känner du att du är rätt för oss? Om du har tur är vi även rätt för dig! Vi letar alltid efter den bästa designern, strategen, kreatören, digitala producenten eller PR-konsulten. Helt enkelt människor med kompetenser som hjälper oss att skapa bästa möjliga kommunikation för våra kunder.

Skicka oss ditt CV

Adam Danielsson

UX-arkitekt / Utvecklare

+46 736 50 54 38
adam.danielsson@valentin.se

Alexander Kristoffersson

Final Art

+46 708 13 62 70
alexander.kristoffersson@valentin.se

Andreas Kjellgren

Creative Director

+46 702 78 14 74
andreas.kjellgren@valentin.se

Andreas Kjäll

Copywriter

+46 709 11 55 53
andreas.kjall@valentin.se

Anna Hagelin Bartholdsson

Reception & ekonomi

+46 31 743 43 00
anna.bartholdsson@valentin.se

Carin Ohlson

Visualizer

+46 708 16 39 51
carin.ohlson@valentin.se

Cathrin Borgersen

Projektledare

+46 703 13 44 23
cathrin.borgersen@valentin.se

Charlotte Hansson

Final Art

+46 706 28 75 55
charlotte.hansson@valentin.se

Dan Jönsson

Copywriter

+46 704 50 05 72
dan.jonsson@valentin.se

Dennis Andersson

IT Support

+46 705 13 44 90
dennis.andersson@valentin.se

Elin Eriksson

Business Designer

+46 708 70 35 96
elin.eriksson@valentin.se

Frida Netzén

Projektledare

+46 736 98 20 28
frida.netzen@valentin.se

Jakob Åberg

Art Director (Föräldraledig)

+46 706 53 75 57
jakob.aberg@valentin.se

Jessica Toreld

Copywriter

+46 703 47 78 44
jessica.toreld@valentin.se

Kristian Andersson

Chief Information Officer

+46 705 70 33 55
kristian.andersson@valentin.se

Lennart Andersson

Copywriter

+46 708 43 78 47
lennart.andersson@valentin.se

Lennart Jörnlid

Art Director

+46 703 22 76 66
lennart.jornlid@valentin.se

Lisa Alm

Art Director

+46 702 32 80 32
lisa.alm@valentin.se

Lottie Norman

Projektledare

+46 709 60 99 82
lottie.norman@valentin.se

Lucia Palenska

Projektledare

+46 725 00 72 22
lucia.palenska@valentin.se

Magnus Ahlqwist

KAM / New business

+46 708 27 42 22
magnus.ahlqwist@valentin.se

Mari Ljungqvist

Art Director

+46 706 55 58 76
mari.ljungqvist@valentin.se

Maria Häggman

Art Director

+46 707 18 46 71
maria.haggman@valentin.se

Mattias Dahlgren

Final Art

+46 722 50 38 21
mattias.dahlgren@valentin.se

Mattias Jakobsson

Art Director

+46 704 50 05 66
mattias.jakobsson@valentin.se

Mattias Olsen

Art Director

+46 733 70 54 55
mattias.olsen@valentin.se

Mikael Stenberg

Final Art

+46 702 71 58 28
mikael.stenberg@valentin.se

Niklas Aldén

Motion Designer

+46 705 31 88 53
niklas.alden@valentin.se

Pelle Röjfors

Art Director

+46 707 57 26 51
pelle.rojfors@valentin.se

Pernilla Åberg

Final Art

+46 760 51 90 67
pernilla.aberg@valentin.se

Peter Holmberg

Final Art

+46 707 13 96 49
peter.holmberg@valentin.se

Rosita Johnson

Design Director

+46 706 35 65 52
rosita.johnson@valentin.se

Sonny Länn

Visualizer

+46 703 34 74 33
sonny.lann@valentin.se

Sylvide Laag

Projektledare

+46 761 30 67 80
sylvide.laag@valentin.se

Tobias Sunnanängs

Technical Director

+46 704 50 05 63
tobias.sunnanangs@valentin.se

Victoria Malmberg

PR-konsult

+46 706 14 19 20
victoria.malmberg@valentin.se

Viktor Eliason

Art Director

+46 704 50 05 78
viktor.eliason@valentin.se

Yvonne Weidmann

Projektledare

+46 733 66 33 02
yvonne.weidmann@valentin.se