Ny kund

Magnus Tengby
VD
+46 708 40 99 65
magnus.tengby@valentin.se

Erik Sanderoth
Business designer
+46 722 09 71 17
erik.sanderoth@valentin.se

Karriär

Känner du att du är rätt för oss? Om du har tur är vi även rätt för dig! Vi letar alltid efter den bästa designern, strategen, kreatören, digitala producenten eller PR-konsulten. Helt enkelt människor med kompetenser som hjälper oss att skapa bästa möjliga kommunikation för våra kunder.

Skicka en spontanansökan eller sök praktikplats

Aja Belin

Projektledare

+46 704 35 76 35
aja.belin@valentin.se

Alexander Kristoffersson

Art Director

+46 708 13 62 70
alexander.kristoffersson@valentin.se

Andreas Kjellgren

Creative Director

+46 702 78 14 74
andreas.kjellgren@valentin.se

Anna Kuylenstierna Valentin Experience

Anna Kuylenstierna

SoMe & Digital Marketing

+46 702 14 01 76
anna.kuylenstierna@valentin.se

Anna Rosenqvist

Account Planner

+46 704 52 67 69
anna.rosenqvist@valentin.se

Charlotte Hansson

Final Art

+46 706 28 75 55
charlotte.hansson@valentin.se

Elin Vennerbring

Art Director

+4670 22 37 312
elin.vennerbring@valentin.se

Elof Ivarsson

Copywriter

+46 70 949 62 11
elof.ivarsson@valentin.se

Emma Sahlén

Projektledare

+46 734 47 75 75
emma.sahlen@valentin.se

Erik Sanderoth

Projektledare / Business designer

+46 722 09 71 17
erik.sanderoth@valentin.se

Felix Feltham

Final Art


felix.feltham@valentin.se

Jakob Åberg

Art Director

+46 706 53 75 57
jakob.aberg@valentin.se

Jonas Brattlöf

Projektledare

+46 736 50 54 38
jonas.brattlof@valentin.se

Kristian Andersson

Chief Information Officer


kristian.andersson@valentin.se

Lennart Andersson

Copywriter

+46 708 43 78 47
lennart.andersson@valentin.se

Lina Eklund

PR/Sociala medier-ansvarig

+46 707 57 26 51
lina.eklund@valentin.se

Lottie Norman

Projektledare

+46 709 60 99 82
lottie.norman@valentin.se

Lucia Palenska

Projektledare

+46 725 00 72 22
lucia.palenska@valentin.se

Mari Ljungqvist

Art Director

+46 706 55 58 76
mari.ljungqvist@valentin.se

Martin Andersson

Film/Foto-ansvarig

+46 70-528 55 77
martin.andersson@valentin.se

Mattias Jakobsson

Art Director

+46 704 50 05 66
mattias.jakobsson@valentin.se

Mattias Olsen

Art Director

+46 733 70 54 55
mattias.olsen@valentin.se

Mikael Stenberg

Final Art

+46 702 71 58 28
mikael.stenberg@valentin.se

Nicole Gray

Motion Designer / Illustrator

+46 735 44 45 56
nicole.gray@valentin.se

Niklas Aldén

Motion Designer

+46 706 29 99 85
niklas.alden@valentin.se

Pernilla Åberg

Final Art

+46 760 51 90 67
pernilla.aberg@valentin.se

Peter Holmberg

Final Art

+46 704 50 05 61
peter.holmberg@valentin.se

Rosita Johnson

Design Director

+46 706 35 65 52
rosita.johnson@valentin.se

Sonny Länn

Visualizer

+46 703 34 74 33
sonny.lann@valentin.se

Sylvide Laag

Projektledare

+46 761 30 67 80
sylvide.laag@valentin.se

Therése Bohlén-Kinn

Copywriter

+46 722 30 11 85
therese.bohlen-kinn@valentin.se

Viktor Eliason

Art Director

+46 704 50 05 78
viktor.eliason@valentin.se

Yvonne Weidmann

Projektledare

+46 733 66 33 02
yvonne.weidmann@valentin.se